+90 507 697 75 04 iletisim@mitoloji.com.tr

Mini Sepet

Sıkça Sorulan Sorular

1. Kargo ve Teslimat

1.1 Kargo ücreti ne kadardır?

Kapıda ödeme seçeneği ile ödenen ürünler PTT Kargo ile gönderiler ve fiyatı 12 TL’dir. Kredi kartı ile ödenen ürünler Aras Kargo ile gönderilir ve kargo ücreti 5 TL’dir.

1.2 Kargom / Siparişim ne zaman ulaşır?

Adrese teslimat seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra Aras Kargo veya PTT kargo aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize, teslim edilir.

Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız.Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

1.3 Kargomu nasıl takip edebilirim? Siparişim / Kargom nerede?

Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme amaçlı sms ve e-mail göndereceğiz. E-mailin içerisindeki kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.
Üyelik hesabınızla verdiğiniz siparişlerinizde hesabınıza giriş yapıp ilgili siparişin kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.
Üye olmadan verdiğiniz siparişlerinizde ise ana sayfamızda yer alan “Üyeliksiz Sipariş Takibi” bölümüne tıklayarak siparişinizin durumunu görebilir ve kargonuzu takip edebilirsiniz.

1.4 Siparişimde herhangi bir değişiklik yapabİlir/iptal edebilir miyim?

Ürünleri 4 saat içerisinde farklı bir ürün ile değiştirme talebinde bulunabilirsiniz. Kredi kartı ile ödenen ürünlerin iptali mümkün değildir. Uyuşmazlıklar oluşursa, geç kargo veya yanlış ürün gönderimi gibi, bu durumda ödediğiniz tutar ödeme yaptığınız banka hesabınıza otomatik olarak iade edilir.

1.5 Siparişimdeki ürün ya da ürünleri nasıl iade edebilirim?

Siparişlerinizi ücretsiz olarak Ankara Etimesgut mağazamızdan 15 gün içerisinde, ürünleri kullanmamanız koşuluyla değiştirebilirsiniz. Ankara dışındaki değişimlerde, eğer ürün yanlış gelmişse veya satış sayfası dışında mağazamız tarafından yapılan bir hata meydana geldiyse, ürünü bize kargo ile gönderebilirsiniz ve kargo ücretini biz öderiz. Eğer müşteri cayma hakkını kullanarak siparişini iptal etmek isterse, kargo ücretini kendisi ödemek zorundadır. Ödediği tutar Banka havalesi, kredi kartına iade veya alıcı ödemeli iade ile müşteriye verilir. İade edilecek ürün elimize geçmeden ödenen tutarı iade etmemiz mümkün değildir.