Dijital Tişört Baskı Ankara Kızılay Renkli Baskı Yapımı

Dijital Tişört Baskı yaptırmak isteyen ziyaretçilerimize baskı hizmeti vermekteyiz. Dilediğiniz görseli tişört üzerine basabiliyoruz. Bizi diğer baskı yapan firmalardan ayıran en iyi özellik baskı yaptığımız tişörtün kumaş kalitesi ve baskı sonrası ürün garantisidir. Renkli baskılarımız da, tişört baskısında solma,boya akması,yıpranma yaşanmaz. 500 yıkamaya kadar tişörtlerimiz yıpranmaz.Eğer uygun sıcaklıkta tişörtü ters çevirip yıkarsanız yıllarca yeni almış gibi kalite kaybı yaşamadan kullanabilirsiniz. Size özel tasarım üretebiliriz.

En ucuz Fiyatta Baskıyı yapıyoruz

Türkiye ve diğer ülkeler dahil en ucuz fiyatta baskıyı biz yapıyoruz. Üretici olduğumuz için boya ve kumaş masrafımız bulunmuyor. Ayrıca ürünlerimize kullanım – iade garantisi veriyoruz. Baskı solması, kumaş yıpranması sorunu asla yaşamayacaksınız. Baskı fiyatı her şey dahil 24,90 TL‘dir. Sadece beyaz kumaşa baskı yapıyoruz.

T-shirt Baskısını Nasıl Yapıyoruz?

T-shirt baskılarını sıcak press ile özel makinesine ile yapıyoruz. Ürünleri baskı sonrası ambalajlı ve garantili şekilde kargo firmamıza teslim ediyoruz. Dilerseniz mağazadan da teslim alabilirsiniz. Bize göndereceğiniz görseli tişört üzerine tam boyutta basacağız. Dilerseniz ön yüzüne, dilerseniz arka yüzüne veya her iki yüze de baskı yapabiliriz. Baskı görsellerini bize iletisim@mitoloji.com.tr adresinden gönderebilirsiniz. Size özel müşteri sayfası açacağız ve ürün takibi kargo takibini buradan takip edebileceksiniz. Ayrıca kargoya vermeden önce, baskı sonrası ürün görselini size göndereceğiz. Eğer onaylarsanız kargoya teslim edeceğiz. Onaylamadan önce hiçbir ücret ödemeyeceksiniz.

Ücretsiz İade Garantisi

Bu ürünü kredi kartı aracılığıyla, kapıda ödeme seçeneği ile veya mağazadan satın alabilirsiniz. Ürün üzerinize olmazsa ücretsiz iadesini gerçekleştirebilirsiniz.Bu ürün size Ptt kargo veya Yurtiçi Kargo aracılığıyla teslim edilecektir. Teslim süresi 2 ile 5 gün arasında sipariş edilen şehire göre değişim gösterebilir.

Bu ürünü Kimler Alabilir?

Bu ürünü, 10 yaş üzeri bay ve bayanlar kullanabilir. Small,Medium,Xlarge,2Xlarge,3xlarge bedenleri mevcuttur.Ürün pamuklu kumaşa sahiptir.

INSTAGRAM sayfamızdan sipariş verebilirsiniz veya FACEBOOK sayfamızdan sipariş verebilirsiniz.
Destek almak için İLETİŞİM sayfamızı kullanabilirsiniz.

Arayabilirsiniz : +90 507 697 75 04

Göksu Mahallesi, Selçuklular Caddesi, KC Göksu AVM, 57 50, Etimesgut, Ankara