Ankara Tshirt Erkek Bayan için Baskılı Tişört Satış Mağazaları

Ankara ili içerisinde renkli baskılı tshirt satışını mağazamız aracılığıyla ve websitemiz aracılığıyla yapmaktayız. Dizi,Film,Müzik Grupları ve daha fazlasına ait tişörtleri sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Ankara’da en geniş tişört stoğu bayimizde yer almaktadır. Ankara Tshirt adı ile Google üzerinden arama gerçekleştirebilirsiniz. Tişörtlerimi pamuklu kumaş ve polyester kumaş olmak üzere 2 çeşittir.

ankara tshirt
ankara tshirt

Çankaya ve Kızılay Tişört Satan Yerler

Mağazamızda yer alan tişörtleri kapınıza kadar getirebiliriz. Kargo Dahil tüm illere fiyatı 33.90 Tl’dir. Mağazamızdan gelip alırsanız tişörtler 25.00 Tl’dir. Adresimiz Göksu Mahallesi, Selçuklular Caddesi, KC Göksu AVM, 57 50, Etimesgut, Ankara. Telefon aracılığıyla siparişinizi alabiliriz. +90 507 697 75 04 . Diğer destek bildirimleriniz için iletisim@mitoloji.com.tr e-posta adresimizden gönderebiliriniz.

Online Mağazamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

Ücretsiz İade Garantisi

Bu ürünü kredi kartı aracılığıyla, kapıda ödeme seçeneği ile veya mağazadan satın alabilirsiniz. Ürün üzerinize olmazsa ücretsiz iadesini gerçekleştirebilirsiniz.Bu ürün size Ptt kargo veya Yurtiçi Kargo aracılığıyla teslim edilecektir. Teslim süresi 2 ile 5 gün arasında sipariş edilen şehire göre değişim gösterebilir.

INSTAGRAM sayfamızdan sipariş verebilirsiniz veya FACEBOOK sayfamızdan sipariş verebilirsiniz.
Destek almak için İLETİŞİM sayfamızı kullanabilirsiniz.

 

En ucuz Fiyatta Baskıyı yapıyoruz

Türkiye ve diğer ülkeler dahil en ucuz fiyatta baskıyı biz yapıyoruz. Üretici olduğumuz için boya ve kumaş masrafımız bulunmuyor. Ayrıca ürünlerimize kullanım – iade garantisi veriyoruz. Baskı solması, kumaş yıpranması sorunu asla yaşamayacaksınız. Baskı fiyatı her şey dahil 24,90 TL‘dir. Sadece beyaz kumaşa baskı yapıyoruz.

pickle rick erkek
pickle rick erkek
T-shirt Baskısını Nasıl Yapıyoruz?

T-shirt baskılarını sıcak press ile özel makinesine ile yapıyoruz. Ürünleri baskı sonrası ambalajlı ve garantili şekilde kargo firmamıza teslim ediyoruz. Dilerseniz mağazadan da teslim alabilirsiniz. Bize göndereceğiniz görseli tişört üzerine tam boyutta basacağız. Dilerseniz ön yüzüne, dilerseniz arka yüzüne veya her iki yüze de baskı yapabiliriz. Baskı görsellerini bize iletisim@mitoloji.com.tr adresinden gönderebilirsiniz. Size özel müşteri sayfası açacağız ve ürün takibi kargo takibini buradan takip edebileceksiniz. Ayrıca kargoya vermeden önce, baskı sonrası ürün görselini size göndereceğiz. Eğer onaylarsanız kargoya teslim edeceğiz. Onaylamadan önce hiçbir ücret ödemeyeceksiniz.