Ankara Tişörtleri
Ankara’ya özgü tişört tasarımlarını mağazamız ve websitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Atakule, Anıtkabir, Sıhhıye, Ankara Kalesi. gibi vektörlerin yer aldığı tişörtler artık mağazamızda. Ankara Tişörtleri etiketine sahip ürünler bu kategoriye özgüdür. Mağazamız üzerinden temin edebileceğiniz bu ürünleri kapıda ödeme seçeneğiyle, kredi kartı seçeneğiyle beraberinde 3 aya kadar taksit seçeneğiyle satın alabilirsiniz.

Tişörtlerimiz Hakkında
Mağazamızda yer alan tişörtlerimiz,renkli kumaşların yanında; beyaz ve siyah kumaşa sahiptir. Ayrıca Pamuklu ve polyester olmak üzere iki farklı kumaş türü mevcuttur. Tişört illerimiz V Yaka ve Sıfır Yaka’dır. Mağazamızda yer alan ürünlerin çoğunu bay ve bayanlar kullanabilirler.Tişört ve aksesuarlarımız unisextir. Tişörtlerin imalatında ahtapot baskı ve dijital baskı yöntemleri kullanılmaktadır.Sinema filmleri, dizi, müzik grupları, ve diğer özel tasarım tişörtlere online mağazamızdan göz atabilirsiniz.

MAĞAZA

Ankara Tişörtleri
Para İade Garantisi ve Ücretsiz Değişim Garantisi
Satın almış olduğunuz ürünleri ücretsiz iade ve değişim garantisini sunuyoruz. Tişörtlerimizi 8 yaş üstü herkes kullanabilir.8 yaş altı bireylerde beden ölçüleri farklıdır.8 yıllık deneyimle size en iyi hizmet garantisini sunuyoruz.Şimdi sipariş vermek için alttaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

INSTAGRAM sayfamızdan sipariş verebilirsiniz veya FACEBOOK sayfamızdan sipariş verebilirsiniz.
Destek almak için İLETİŞİM sayfamızı kullanabilirsiniz.